IMPORTER RĘCZNIKÓW I KOCY WÓLKA KOSOWSKA, UL. NADRZECZNA 16 | CENTRUM HANDLOWE GD, HALA 3, LOKAL B7 - B9

Z naszym regulaminem wszystko staje się zrozumiałe, nie komplikujemy, nie stosujemy żadnych kruczków prawnych,

 

1. Postanowienia ogólne

 1. Sklep internetowy https://chinpl-tex-imp.com/ prowadzi sprzedaż hurtową za pośrednictwem sieci internet.
 2. Zamówienia przyjmowane są przez stronę internetową www.chinpl-tex-imp.com.
 3. Klient może dokonać zakupu na stronie www.chinpl-tex-imp.com nie rejestrując się, jednakże podczas finalizacji zamówienia wymagana jest akceptacja niniejszych warunków sprzedaży oraz polityki prywatności. 
 4. Składanie zamówień w sklepie www.chinpl-tex-imp.com wiąże się z podaniem przez klienta danych teleadresowych niezbędnych do procesu realizacji zamówienia. Dodatkowo podczas rejestracji wymagane jest utworzenie Loginu i Hasła w celu możliwości późniejszego logowania się Klienta.
 5. Wszystkie dane podawane przez klienta są chronione zgodnie z ustawą z dn 29-08-1997r. o ochronie danych osobowych Dz. Ustaw z 1997 nr 133 poz. 883.
 6. Dane wymienione w pkt 5 będą wykorzystywane przez naszą firmę jedynie w celu realizacji zamówienia, czyli do dostarczenia Klientowi przesyłki i dokonania rozliczeń - patrz Polityka Prywatności
 7. Adres do korespondencji ze sklepem www.chinpl-tex-imp.com:
          Ul. Nadrzeczna 16
          Centrum Handlowe GD hala 3 Lok. B7-B9
          05-552 Wólka Kosowska
          NIP:5341069509, REGON: 011857019
          lub mailowo, na adres chinplsklep@gmail.com
 

2. Oferta

 1. Artykuły sprzedawane w sklepie internetowym www.chinpl-tex-imp.com są nowe. W przypadku otrzymania towaru z wadą fabryczną, Klientowi przysługuje roszczenie reklamacyjne, zgodnie z przepisami obowiązującego prawa i warunkami reklamacji.
 2. Wszystkie ceny na stronie www.chinpl-tex-imp.com podajemy w PLN netto.
 3. Internetowy sklep www.chinpl-tex-imp.com zastrzega sobie prawo do zmian cen produktów będących w ofercie bez uprzedzenia. Posiada on również prawo do dodawania i usuwania towarów z oferty, wprowadzania, odwoływania oraz zmian akcji promocyjnych w dowolnym momencie.
 4. Cena podana przy produkcie jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.

3. Składanie zamówień

 1. Sklep internetowy www.chinpl-tex-imp.com prowadzi działalność handlową poprzez serwis internetowy www.chinpl-tex-imp.com
 2. Podstawą do realizacji złożonego przez Klienta zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza znajdującego się na końcowym etapie składania zamówienia. Wymagane jest prawidłowe wypełnienie wszystkich pól formularza. Internetowy Sklep www.chinpl-tex-imp.com weryfikuje zamówienia mailowo lub telefonicznie. W przypadku braku możliwości nawiązania kontaktu z zamawiającym w ciągu 4 dni roboczych, zamówienie zostanie anulowane.
 3. W przypadku podejrzeń o wprowadzenie przez klienta nieprawdziwych danych, internetowy sklep www.chinpl-tex-imp.com zastrzega sobie prawo do usunięcia zamówienia.
 4. Minimalna wartość zamówienia to 150zł netto.
 5. Zamówienia są realizowane według kolejności ich otrzymania, aż do wyczerpania zapasów.
 6. Internetowy sklep www.chinpl-tex-imp.com nie ponosi odpowiedzialności za niezrealizowane zamówienia z przyczyn technicznych, niezależnych od sklepu (wadliwego działania systemów, sieci, itp.) jednakże po zidentyfikowaniu błędu dołoży wszelkich starań, aby go naprawić.
 7. Warunkiem zrealizowania zamówienia jest występowanie towaru w magazynie, co sklep www.chinpl-tex-imp.com potwierdza Klientowi mailowo lub telefonicznie. 
 8. Klient Internetowego Sklepu www.chinpl-tex-imp.com jest informowany o aktualnym statusie i stanie realizacji jego zamówienia. W razie braku danego produktu zostanie on uprzedzony o możliwości zmiany zamówienia, wydłużenia czasu dostawy lub anulowaniu zamówienia.
 9. Internetowy Sklep www.chinpl-tex-imp.com realizuje zamówienia,od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 do 16:00 i w soboty od godziny 8:00 do 14:00. Zamówienia złożone po wyznaczonych godzinach, w soboty, niedziele lub święta będą rozpatrywane pierwszego dnia roboczego od złożenia zamówienia.
 10. W wypadku braku zamówionego towaru w magazynie oraz na stanie sklepu stacjonarnego, klient zostanie niezwłocznie poinformowany. Może zdarzyć się, że niektóre artykuły prezentowane na stronie mogą być już wyprzedane. Ponieważ jesteśmy hurtownią, a towar sprzedawany jest w dużych ilościach, może zaistnieć sytuacja, w której inny Klient w tym samym czasie co sprzedaż internetowa dokona zakupu całości danego artykułu w sklepie stacjonarnym i wówczas nie będziemy w stanie zrealizować zamówienia Klienta, który zrobił zamówienie przez internet. Jednakże przed prośbą o dokonanie płatności informujemy Klienta o dostępności towaru i statusie jego zamówienia.
 11. Po złożeniu zamówienia, do kupującego zostanie przesłane mailem potwierdzenie o tym, że zamówienie dotarło do sklepu www.chinpl-tex-imp.com i jest w trakcie weryfikacji.
 12. Do każdego zamówienia wystawiana jest Faktura VAT lub Paragon fiskalny.

4. Dostępne formy płatności

 1. Płatność gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki „za pobraniem”.
 2. Płatność przelewem na konto bankowe sklepu www.chinpl-tex-imp.com „przedpłata”.
 3. O możliwości realizacji zamówienia (dany towar jest dostępny), Klient zostanie poinformowany w oddzielnym mailu. Dopiero wówczas Klient proszony jest o dokonanie płatności (w przypadku wybrania płatności przelewem). Od tego momentu czas realizacji wynosi zwykle 1 dzień roboczy.
 4. W przypadku wybrania przez Klienta płatności przelewem, czas realizacji liczony jest od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym.
 5. Zamówienia złożone w godzinach popołudniowych, w weekendy lub święta realizujemy w pierwszym następującym dniu roboczym. Kupujący jest zawsze informowany o nadaniu przesyłki poprzez wiadomość mail.
 6. W tytule przelewu należy podać numer zamówienia oraz imię i nazwisko kupującego. Brak tych informacji może znacznie wydłużyć proces finalizacji zamówienia.

5. Realizacja zamówienia / reklamacje

 1. Przesyłki wysyłane są tylko na terenie Polski.
 2. Dostawa zamówienia do Klienta realizowana jest przez firmę kurierską DPD.
 3. Przesyłki dostarczane są na adres umieszczony w formularzu zamówienia. Czas dostawy uwarunkowany jest od rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Czas dostawy może wydłużyć się, gdy kurier nie zastanie nikogo pod podanym adresem, lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej. Internetowy Sklep www.chinpl-tex-imp.com nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane niewywiązaniem się z usługi przez firmy kurierskie.
 4. Koszt każdej paczki do 31kg to 35zł brutto (płatność przelewem) lub 40zł (płatność za pobraniem).
 5. W przypadku gdy wartość zamówienia przekroczy 700zł netto wówczas przesyłkę wysyłamy za darmo!
 6. Dokładamy wszelkich starań aby wysyłać zamówienia do 24 godzin w dni robocze, w godz. 8:00 - 15:00.
 7. Ważne, by przy odbiorze przesyłki dokładnie sprawdzić stan opakowania. Gdyby okazało się ono uszkodzone, koniecznie należy poprosić kuriera o wypełnienie protokołu szkody.
 8. Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie www.chinpl-tex-imp.com w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze wady fabrycznej lub niezgodności towaru z zawartym zamówieniem.
 9. Zgodnie z Polskim ustawodawstwem Konsument, który zawarł umowę na odległość może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.
 10. W takim przypadku jak wymieniony w pkt 9 Klient proszony jest o skontaktowanie się z infolinią sklepu lub przez formularz kontaktowy na stronie https://chinpl-tex-imp.com/kontakt lub telefonicznie pod nr +48 222 177 097. Zastrzegamy, iż reklamacje na towary odsyłane bez wcześniejszego uzgodnienia nie będą rozpatrywane.
 11. W przypadku odsyłania reklamowanego towaru należy dołączyć fakturę zakupową lub paragon. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
 12. Towar koniecznie powinien być odsyłany w oryginalnym opakowaniu, inaczej reklamacje nie będą rozpatrywane.
 13. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, dostępne w Sklepie towary do wyboru.
 14. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego Sklep zwraca po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.
 15. Nie stanowią podstawy do reklamacji różnice w wyglądzie towarów dostarczonych z zamówionymi, oglądanymi na stronie Internetowej Sklepu, które to różnice mogą wynikać np. z innych ustawień (parametrów) monitora Klienta.

6. Postanowienia końcowe

 1. sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.
 2. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
 3. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.