IMPORTER RĘCZNIKÓW I KOCY WÓLKA KOSOWSKA, UL. NADRZECZNA 16 | CENTRUM HANDLOWE GD, HALA 3, LOKAL B7 - B9

Ręczniki plażowe

Importer - ręczniki plażowe Wólka Kosowska CH GD hala 3, box: B7-B9
Jeżeli ręcznik plażowy lub ręcznik biwakowy to tylko z mikrofibry

Ręczniki z mikrofibry są cienkie i lekkie. Cienkim ręcznikiem z mikrofibry łatwiej wytrzeć ciało po kąpieli niż grubym ręcznikiem frote. Poza tym łatwiej jest je spakować do walizki i nie zajmują w niej dużo miejsca.

Mikrofibra jest miła w dotyku co uwielbiają zwłaszcza dzieci. Poza tym dobrze wchłania wodę, a to dzięki specjalnym mikro porom występującym na całej powierzchni ręcznika. Nawet gdy wydaje nam się, że ręcznik jest mokry to i tak będziemy w stanie wytrzeć się nim do sucha.

Nie wymagają specjalnego sposobu prania i przez długi okres zachowują dobry wygląd nawet w przypadku codziennego stosowania.

Pamiętaj, że...

Gramatura ręcznika to inaczej ciężar ręcznika i nie świadczy o jego jakości lecz o szybkości schnięcia i lekkości, co ułatwia pakowanie się lub przechowywanie w szafie.

 

Szybkoschnące ręczniki z mikrofibry należy prać w temperaturze 30°C, maksymalnie 40°C. Co jednak najważniejsze to pod żadnym pozorem nie wolno używać płynów zmiękczających i płynów do płukania tkanin, gdyż pozostawiają one woskową powłokę na ręczniku, tym samym pozbawiając ręcznik swoich właściwości.

 
Dlaczego warto kupować u nas?

Zapewniamy bezpośredni import produktów tekstylnych z Chin, bez pośredników.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować ci najlepsze warunki sprzedaży.

Posiadamy bogaty wybór ręczników plażowych z mikrofibry w różnych wzorach i rozmiarach.

Każdy znajdzie coś dla siebie.

   

Ręczniki plażowe

Jest 82 produktów.

Pokazano 1-72 z 82 pozycji

Aktywne filtry